تهران‌لاگ

گروه کاربران گنو/لینوکس تهران

جلسه ۲۳۵

جلسهٔ ۲۳۵ گروه کاربران گنو/لینوکس تهران در روز پنج‌شنبه، ۱۲ مرداد ماه از ساعت ۱۴:۳۰ الی ۱۹ در محل شتاب‌دهنده آواتک به نشانی «خیابان کارگر شمالی، بالاتر از بزرگراه جلال آل‌احمد، پردیس دانشکده‌های فنّی دانشگاه تهران، دانشکدهٔ مهندسی نفت، طبقهٔ ۵» برگزار خواهد شد. شرکت در این رویداد همانند جلسات گذشته برای کلیه علاقه‌مندان، آزاد و رایگان می‌باشد.

در این جلسه نیز همانند جلسه‌‌های پیشین، در کنار ارائه‌های فنّی، کارگاهی جداگانه با موضوع آشنایی با مفاهیم نرم‌افزار آزاد و نصب و استفاده از سیستم‌عامل گنو/لینوکس خواهیم داشت که توسّط گروهی از کاربران، برگزار خواهد شد.

از ساعت ۱۴:۳۰ الی ۱۶:۰۰ جلسه گروه کاربران پایتون تهران و همچنین گروه DevDroids (توسعه‌دهندگان اندروید) برگزار خواهد شد.
ارائه فنی جلسه پاگ توسط محمد‌رضا کمالی فرد با موضوع GIL چیست و همچنین محمد فاضلی با موضوع معرفی فریم ورک وب مکتبچی خواهد بود.

از ساعت ۱۶:۳۰ الی ۱۹:۰۰ جلسه گروه کاربران لینوکس تهران برگزار خواهد شد.
ارائهٔ فنّی توسّط آقای مسعود صدرنژاد با موضوع پادالگوهای مدیریت در مهندسی نرم‌افزار (AntiPattern) خواهد بود.
توضیحات: ادامهٔ پادالگوهای معرفی شده در جلسهٔ ۲۳۴ لاگ تهران با محوریت پادالگوهای معماری و مدیریت در مهندسی نرم‌افزار در این جلسه ارائه خواهد شد. منبع این ارائه کتاب پادالگوها نوشتهٔ براون (Brown) است.

از ساعت ۱۸ الی ۱۹ جلسه گروه توسعه‌دهندگان Node.js خواهد بود.


ثبت‌نام رایگان

زمان برگزاری: ۱۳۹۶-۵-۱۲ از ساعت: ۱۴:۳۰ تا ۱۹:۰۰

آدرس: خیابان کارگر شمالی، بالاتر از بزرگراه جلال آل‌احمد، پردیس دانشکده‌های فنّی دانشگاه تهران، دانشکدهٔ مهندسی نفت، طبقهٔ ۵

باز کردن نقشه